Türkçe

İngilizce

ANASAYFA HAKKIMIZDA ÇÖZÜMLER HİZMETLER REFERANSLAR İLETİŞİM İ. K.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site Haritası Ulaşım

Şirket Profili

ŞİRKET

C&M GÜVENLİK SİSTEMLERİ, 1992 yılında Türkiye'de Güvenlik ve İletişim sektöründe yüksek teknoloji içeren, katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri, ülkenin önde gelen özel ve kamu kurumlarına sağlamak amacı ile kurulmuştur.

ŞİRKET TARİHÇESİ

C&M GÜVENLİK Sistemleri 1992 yılında kurulmuştur. Hedefimiz, savunma sanayi ve güvenlik sistemleri sektöründe en etkin çözümü üretmek, tedarik etmek, kurulumunu yapmak ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Ürünlerimiz arasında kaplı devre TV sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, x-ray cihazları, metal dedektörleri, bariyerler, turnikeler, yangın algılama ve söndürme sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, NBC arındırma sistemleri, jammer cihazları ile taktiksel donanımlar yer almaktadır. C&M Güvenlik Sistemleri; Kapalı Devre CC Tv Sistemleri üreticilerinden ATIX Electronic'in Türkiye distribütörü; Panasonic ve Samsung kapalı devre TV sistemlerinin yetkili satıcısı, Smiths Heimann x-ray cihazları ve metal dedektörlerinin yetkili satıcısıdır. C&M Güvenlik Sistemleri; hizmet kalitesini ISO 9001:2000, TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) Sertifikası, TSE (Türk Standartları Enstitüsü Sertifikası ile kanıtlamıştır. Hizmet kalitemizdeki en büyük başarımız ise referanslarımızın C&M Güvenlik Sistemlerine olan güvenidir.

FİRMANIN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE İSTİHBARAT AÇISINDAN DURUMU

C&M GÜVENLİK, kurulduğu günden bu yana, tüm çalışmalarında Toplam Kalite prensipleri ile standartlarını uygulamış ve Milli Savunma Bakanlığının 25.06.2002 tarih ve 0411-3704 Güvenlik Belge nolu; gizli gizlilik dereceli Şahıs Güvenlik belgesi almıştır.

MÜŞTERİLERİMİZ VE HİZMET ANLAYIŞIMIZ

C&M GÜVENLİK SİSTEMLERİ yurtiçinde ve yurtdışında 15000'den fazla kurulu sistemi bulunmaktadır, bu sistemlerin çoğunu Devlet Sektörü, Banka ve Finans kurumları, perakendecilik ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, konut ve yaşam alanları oluşturmaktadır.

C&M GÜVENLİK hizmet anlayışı Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti esasına dayanmaktadır. Ankara'da faliyet gösteren firmamız yetişmiş ve güçlü teknik personellerimiz ile Türkiye içi ve dışın da kurulu bulunan sistemlerimize destek vermekteyiz. Mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuzda, Teknolojik Güvenlik Sistemleri konusunda uzmanlaşmış personel kullanmaktayız.

 

Hoşdere Caddesi No: 148 / 5 Yukarı Ayrancı - ANKARA Tel: 0.312 441 73 00 (pbx) Fax: 0.312 441 66 88