Türkçe

İngilizce

ANASAYFA HAKKIMIZDA ÇÖZÜMLER HİZMETLER REFERANSLAR İLETİŞİM İ. K.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hırsızlık Alarm Sistemleri

C&M, ev ve işyerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir kablolu/kablosuz teknolojilerini istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre ederek tesis etmektedir. Bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

Tam koruma amaçlı kurulan Hırsız Alarm Sistemleri, evlerde; evin müstakil veya daire olması, bağımsız veya bir yaşam alanı içerisinde bulunması seçeneklerine; mekanın fiziksel özellikleri ve içinde yaşayanların yaşam tarzlarına bağlı olarak basit ve tam koruma içerecek şekilde dizayn edilirler.

Hırsız Alarm Sistemleri, korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire olması durumunda ise, evin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Hırsız Alarm Sistemleri özellikle son beş yılda, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/elektrikli kepenk kontrolü, havuz alarmı, su baskını algılama gibi entegrasyonları da bünyesinde toplamıştır.

Firmamız, Hırsız Alarm Sistemleri portföyünde çözümlere uygun geniş bir ürün yelpazesi kullanmaktadır. Müşterinin ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda; sistem basit ve ekonomik kompakt set çözümlerinden, diğer sistem entegrasyonlarına uyumlu büyük proje çözümlerine kadar farklı markalarla tasarlanmaktadır.

Firmamız Hırsız Alarm Sistemlerinde çözüm ortağı olan TEXECOM Security firmasının ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
Firmamız TEXECOM markasının yanı sıra; müşterimizin talebi ve çözümün uygunluğuna istinaden; BOSCH SECURITY, INFNITY ve DSC, markalarını da temin ve tesis etmektedir.

Hırsız Alarm Sistemleri ile ilgili evinize, işyerinize veya binanıza; bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir.

 

Hoşdere Caddesi No: 148 / 5 Yukarı Ayrancı - ANKARA Tel: +90 0.312 441 73 00 (pbx) Fax: +90 0.312 441 66 88